Tel: (0232) 362 0088

Adres: Karayılanoğlu Spor Tesisleri,Anadolu cad.No:719 Karşıyaka, 35560 Şemikler, İzmir, İzmir, Türkiye


Karayılanoğlu Spor Tesisleri, İzmir ili Karşıyaka ilçesinin Şemikler Mah. mahallesinde yer alıyor. Karayılanoğlu Spor Tesisleri yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Karayılanoğlu Spor Tesisleri nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Go-Kart Pisti - Halı Saha - RC Pisti - Slot Car Pisti - Motosiklet Güvenli Sürüş Eğitimi - Cafe - Masa Tenisi içeren tesisimiz tüm İzmirlilere bir dost kapısı sıcaklığında hizmet vermeyi amaç edinmiştir..Sevgi ve saygılarımızla..


0 görüş var

    Karayılanoğlu Spor Tesisleri
    Toplam 2 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 4 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Karayılanoğlu Spor Tesisleri nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Karayılanoğlu Spor Tesisleri konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Karayılanoğlu Spor Tesisleri

Aşağıdaki formu kullanarak Karayılanoğlu Spor Tesisleri ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...