Tel: (0322) 551 2014

Adres: T.C. Karaisalı Kaymakamlığı, Cumhuriyet Cad. No. 5 Hükümet Konağı Kat: 1 Karaisalı, Adana, Türkiye


Karaisalı Kaymakamlığı, Adana ili Karaisalı ilçesinin Karaisalı Mah. mahallesinde (Petrol Ofisi) yer alıyor. Karaisalı Kaymakamlığı yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Karaisalı Kaymakamlığı nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


0 görüş var

    Karaisalı Kaymakamlığı
    Toplam 3 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 2.67 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Karaisalı Kaymakamlığı nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Karaisalı Kaymakamlığı konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Karaisalı Kaymakamlığı

Aşağıdaki formu kullanarak Karaisalı Kaymakamlığı ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...