Tel: (0212) 698 8286

Adres: Avrupa Konutları Sit. No: --- 2.Etap Toplu Konutlar Atakent Mh. Halkalı Küçükçekmece, , İstanbul, Türkiye


Karafırın, Halkalı (Avrupa Konutları), İstanbul ili Küçükçekmece ilçesinin Halkalı Merkez Mah. mahallesinde (Avrupa Konutları) yer alıyor. Karafırın, Halkalı (Avrupa Konutları) yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Karafırın, Halkalı (Avrupa Konutları) nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Karafırın, Halkalı (Avrupa Konutları) nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Karafırın, Halkalı (Avrupa Konutları) konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Karafırın, Halkalı (Avrupa Konutları)

0 görüş var

Karafırın, Halkalı (Avrupa Konutları) adlı mekan, 12 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.25 puan almıştır.
Karafırın, Halkalı (Avrupa Konutları)
Halkalı Merkez Mah.Avrupa Konutları, Küçükçekmece, İstanbul.
+90(0212) 698 8286 Karafırın, Halkalı (Avrupa Konutları)

Aşağıdaki formu kullanarak Karafırın, Halkalı (Avrupa Konutları) ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...