Tel: (0466) 212 1319

Adres: Dere Mah. Okul Sok. No: 15, Merkez Artvin, Türkiye


Karadeniz Bakır İlköğretim Okulu, Artvin ili Artvin Merkez ilçesinin Dere Mah. mahallesinde yer alıyor. Karadeniz Bakır İlköğretim Okulu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Karadeniz Bakır İlköğretim Okulu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Karadeniz Bakır İlköğretim Okulu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Karadeniz Bakır İlköğretim Okulu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Karadeniz Bakır İlköğretim Okulu

0 görüş var

Karadeniz Bakır İlköğretim Okulu adlı mekan, 4 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 4.25 puan almıştır.
Karadeniz Bakır İlköğretim Okulu
Dere Mah., Artvin Merkez, Artvin.
+90(0466) 212 1319 Karadeniz Bakır İlköğretim Okulu

Aşağıdaki formu kullanarak Karadeniz Bakır İlköğretim Okulu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...