Tel: (0212) 512 5226

Adres: Saka Mehmet Sok. No: 23 Rüstempaşa Mh. Eminönü, , İstanbul, Türkiye


Karaca Eşarp, İstanbul ili Fatih ilçesinin Taya Hatun Mah. mahallesinde (Saka Mehmet Sokak) yer alıyor. Karaca Eşarp yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Karaca Eşarp nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Her türlü eşarp, tekstil, tekstil yan ürünleri imalatı alımı satımı, pazarlaması, ambalajlanması, ithalat ve ihracatı yapmak. Bununla ilgili her türlü makina ekipman , aksesuar yedek parça alımı, satımı, ithalat ve ihracatını yapmak, Şirket amacına ulaşabilmek için kendisine yararlı her türlü menkul gayirmenkul ayni ve şahsi haklar satın alabilir sahibi olduğu menkul ve gayrimenkul malları kiralayabilir satabilir, lehte ve aleyhte ipotek tesis edebilir, konusu ile ilgili olarak başkalarına ait gayrimenkul ihtiyacı için yurt içindeki ve yurt dışındaki kaynaklardan uzun orta ve kırsa vadeli krediler sağlamak ve ana sözleşmesinde yazılı olan diğer işler,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Karaca Eşarp nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi >

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Karaca Eşarp konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Karaca Eşarp

0 görüş var

Aşağıdaki formu kullanarak Karaca Eşarp ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...