Tel: (0370) 424 4900

Adres: Yenişehir Mevki Karabük Merkez, Merkez, , Karabük, Türkiye


Karabük Vatan Hastanesi, Karabük ili Karabük Merkez ilçesinin Yenişehir Mah. mahallesinde (Çiğdem Sokak) yer alıyor. Karabük Vatan Hastanesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Karabük Vatan Hastanesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Karabük Vatan Hastanesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Karabük Vatan Hastanesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Karabük Vatan Hastanesi

0 görüş var

Karabük Vatan Hastanesi adlı mekan, 24 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.5 puan almıştır.
Karabük Vatan Hastanesi
Yenişehir Mah.Çiğdem Sokak, Karabük Merkez, Karabük.
+90(0370) 424 4900 Karabük Vatan Hastanesi

Aşağıdaki formu kullanarak Karabük Vatan Hastanesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...