Tel: (0370) 433 2464

Adres: 5000 Evler Bahçelievler Mah. 2. Cad., Merkez, Karabük, Türkiye


Karabük Kadın Doğum Ve Çocuk Hastanesi, Karabük ili Karabük Merkez ilçesinin 5000 Evler 75. Yıl Mah. mahallesinde (2. Cadde) yer alıyor. Karabük Kadın Doğum Ve Çocuk Hastanesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Karabük Kadın Doğum Ve Çocuk Hastanesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Karabük Kadın Doğum Ve Çocuk Hastanesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Karabük Kadın Doğum Ve Çocuk Hastanesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Karabük Kadın Doğum Ve Çocuk Hastanesi

0 görüş var

Karabük Kadın Doğum Ve Çocuk Hastanesi adlı mekan, 10 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.1 puan almıştır.
Karabük Kadın Doğum Ve Çocuk Hastanesi
5000 Evler 75. Yıl Mah.2. Cadde, Karabük Merkez, Karabük.
+90(0370) 433 2464 Karabük Kadın Doğum Ve Çocuk Hastanesi

Aşağıdaki formu kullanarak Karabük Kadın Doğum Ve Çocuk Hastanesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...