Tel: (0232) 261 9819

Adres: Karabağlar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Güneşli Mah. 526 Sk. No: 15/d (il Jandarma Arkası) Yağhaneler, İzmir, Türkiye


Karabağlar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, İzmir ili Karabağlar ilçesinde yer alıyor. Karabağlar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Karabağlar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


0 görüş var

    Karabağlar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü
    Toplam 23 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.87 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Karabağlar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Karabağlar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Karabağlar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü

Aşağıdaki formu kullanarak Karabağlar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...