Tel: (0232) 271 0240 veya (0232) 271 0250

Adres: Uzundere Mh. 3962 / 30 Sokak, No: 151, Karabağlar, İzmir, Türkiye


Karabağlar Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü, İzmir ili Karabağlar ilçesinin Uzundere Mah. mahallesinde yer alıyor. Karabağlar Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Karabağlar Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


3 görüş var

  Karabağlar Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü
  Toplam 11 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 15 puan aldı.
 • Dün bir yaralı köpeği ambulansla gelip aldılar. Daha sonra yeni uygulanmaya başlayan e-mail yoluyla bana bilgi verdiler.ilk öğrendiğimde geri döneceklerine pek inanmamıştım doğrusu. Ancak bana geri dönüldü. Hasta köpek hakkında tedavi bilgileri paylaşıldı. Bu yüzden teşekkür ediyorum. Köpeğin tedavisi bitirilip, geri getirildiğinde düşüncelerimi tekrar paylaşacağım. Ayrıca bu küçük savunmasız canlara yardımcı olan veteriner dostlarımıza da yürekten teşekkür ediyorum.

  5/ 5 yıldız
  ,

 • Belediyenizin hayvanlarla ilgili bir takım çalışmalarını takdirle karşılıyorum ama bunun yanında bilerek veya bilmeyerek yapılan bazı yanlış hizmetler bizi üzdüğü gibi Hayvanlarıda çok zor durumlara soktuğu gerçeğini yaşayarak gördüm.Tedavisi yapılsın diye haber verdiğimiz hayvanlar alınıp geri getirilmemiştir ya kayıplara karışıyor yada bir barınağa gönderilmektedir son zamanlarda Basın sitesi parkından hangi gerekçeyle alındıkları belli olmayan hemde küpeli hayvanların akıbetini öğrenemedik bizzat Veterinerliğinize gelerek hayvanların kaldığı yerleri tek tek gezerekn bulmaya çalıştım ama ne yazıkki bulamadım.Görevliler biz almadık dediler ama mahalle sakinleri Karabağlar belediyesine ait arabayla alındıklarını söylediler ayrıca başka veterinerliklerdende sorduğumda o bölgenin hayvanlarını ancak Karabağlar Belediyesi alır dediler.Lütfen gereksiz şikayetleri dikkate alarak hayvanları ortamlarından uzaklaştırmayın yazıktır o hayvanlar telef olmasın biz bu hayvanlarla bir arada yaşamasını öğrenmek zorundayız nasılki bir sürü ruh hastası insanla yaşadığımız gibi bu masum hayvanlarlada yaşamak zorundayız.Bizim mahallemizden alınan hayvanları bulunarak yerine bırakılması biz mahalle sakinlerini mutlu edecek.Acil tedavisi yapılması gereken hayvanların dışındaki Kedi ve Köpeklerin sokaktaki en kötü yaşantısı barınaktaki yaşantıdan iyi olduğuna eminim.Bir vatandaş olarak sizden ricam hayvanların sorunlarına daha ciddi bir şekilde eğilmeniz.Saygı ve sevgilerimle

  3/ 5 yıldız
  ,

 • karabaglar belediyeesinden sokak hayvanları için parklara su ve mama kutuları yaptırmasını istiyorum karşıyaka belediyesine bi baksın neler yapmış burdan onları tbrk ediyorum. ayrıca veterinere telefon acıyoruz hep meşgul nsl bi görev anlayışı bu ugur mumucu parkına ltf yardım bekliyoruz hayvanlar için

  5/ 5 yıldız
  ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Karabağlar Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Karabağlar Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Karabağlar Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü

Aşağıdaki formu kullanarak Karabağlar Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...