Tel: (0232) 271 0240 veya (0232) 271 0250

Adres: Uzundere Mh. 3962 / 30 Sokak, No: 151, Karabağlar, İzmir, Türkiye


Karabağlar Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü, İzmir ili Karabağlar ilçesinin Uzundere Mah. mahallesinde yer alıyor. Karabağlar Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Karabağlar Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


1 görüş var

    Karabağlar Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü
    Toplam 8 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 14 puan aldı.
  • karabaglar belediyeesinden sokak hayvanları için parklara su ve mama kutuları yaptırmasını istiyorum karşıyaka belediyesine bi baksın neler yapmış burdan onları tbrk ediyorum. ayrıca veterinere telefon acıyoruz hep meşgul nsl bi görev anlayışı bu ugur mumucu parkına ltf yardım bekliyoruz hayvanlar için

    5/ 5 yıldız
    ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Karabağlar Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Karabağlar Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Karabağlar Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü

Aşağıdaki formu kullanarak Karabağlar Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...