Tel: (0232) 414 7600

Adres: Çalıkuşu Mh. 3209 Sokak, No: 47, Karabağlar Belediyesi Başkanlığı, Karabağlar, İzmir, Türkiye


Karabağlar Belediyesi, İzmir ili Karabağlar ilçesinin Çalıkuşu Mah. mahallesinde (3209. Sokak) yer alıyor. Karabağlar Belediyesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Karabağlar Belediyesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Karabağlar Belediyesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi >

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Karabağlar Belediyesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Karabağlar Belediyesi

0 görüş var

Karabağlar Belediyesi adlı mekan, 24 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.42 puan almıştır.
Karabağlar Belediyesi
Çalıkuşu Mah.3209. Sokak, Karabağlar, İzmir.
+90(0232) 414 7600 Karabağlar Belediyesi

Aşağıdaki formu kullanarak Karabağlar Belediyesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...