Karabağlar Belediyesi logo

Tel: (0232) 414 7600

Adres: Çalıkuşu Mh. 3209 Sokak, No: 47, Belediye Başkanlığı Binası, Karabağlar, İzmir, Türkiye


Karabağlar Belediyesi, İzmir ili Karabağlar ilçesinin Çalıkuşu Mah. mahallesinde (3209. Sokak) yer alıyor. Karabağlar Belediyesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Karabağlar Belediyesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


2 görüş var

  Karabağlar Belediyesi
  Toplam 33 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.36 puan aldı.
 • sayın baskanım, sokaklarda dılencı surıyelılerden cop toplayanlardan gecılmıyor....gun gecmıyor kı kapımızın onundekı vılede kovamız calınıyor....mallarımızı ortmede kullandıgımız bos kolılerımız calınıyor...balkonlardan ve bahcelerımızden mevsımınde kullanacagımız sandalye mangal vs calınıyor.....bunları normal hırsızlar yapmaz onlar para altın degerlı esya alır ...lutfen bu cop toplayan ve dılenen ınsanlara bır cozum getırelım....balcova beledıyesı sınırları ıcınde boyle bır sorununun olmadıgını da bılıyorum...lutfen bu konuda calısmanızı rıca edıyorum...saygılarımla

  1/ 5 yıldız
  ,

 • uğur mumcu parkı unutuldumu yerler çöp içinde yaşlı insanlar eskisi gibi gelmiyolar kirden parka giremiyoz yemizlenmesi istiyoruz vetemizlenmesini istiyoruz

  1/ 5 yıldız
  ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Karabağlar Belediyesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Karabağlar Belediyesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Karabağlar Belediyesi

Aşağıdaki formu kullanarak Karabağlar Belediyesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...