Kara Kuvvetleri Komutanlığı logo

Tel: (0312) 411 1118 veya (0312) 562 1111

Adres: Mareşal Fevzi Çakmak Mh. Tsk Kara Kuvvetleri Komutanlığı, Pk: 06100, Yücetepe, Çankaya, Ankara, Türkiye


Kara Kuvvetleri Komutanlığı, Ankara ili Çankaya ilçesinin Yukarı Bahçelievler Mah. mahallesinde (Mareşal Fevzi Çakmak Caddesi) yer alıyor. Kara Kuvvetleri Komutanlığı yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Kara Kuvvetleri Komutanlığı nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


0 görüş var

    Kara Kuvvetleri Komutanlığı
    Toplam 47 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 5.32 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Kara Kuvvetleri Komutanlığı nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Kara Kuvvetleri Komutanlığı konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Kara Kuvvetleri Komutanlığı

Aşağıdaki formu kullanarak Kara Kuvvetleri Komutanlığı ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...