Tel: (0216) 474 0909

Adres: Fahrettin Kerim Gökay Cad. No: 14 Capitol AVM Yakınında Denizciler İş Merkezi A Blok Kat: 3 Altunizade Mh. Üsküdar, , İstanbul, Türkiye


Kaptanoğlu Denizcilik A.Ş., İstanbul ili Kadıköy ilçesinin Merdivenköy Mah. mahallesinde (Fahrettin Kerim Gökay Caddesi) yer alıyor. Kaptanoğlu Denizcilik A.Ş. yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Kaptanoğlu Denizcilik A.Ş. nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Kaptanoğlu Denizcilik A.Ş. nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Kaptanoğlu Denizcilik A.Ş. konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Kaptanoğlu Denizcilik A.Ş.

1 görüş var

  • BEN 1997 DEN BERİ CALIŞIYORUM İYİ BİR SEKTÖR OLMASAYDI CALISIRMIYDIM HAYIR MAASIMI ZAMANINDA ALIYORUM DAHA NE İŞTEYEGİM Kİ TÜRKÜYEDE SAYILI SİRKETLERDEN BİRİSİ ARKADASLAR

    Misafir, 11.08.2011 14:38:00

Kaptanoğlu Denizcilik A.Ş. adlı mekan, 12 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.25 puan almıştır.
Kaptanoğlu Denizcilik A.Ş.
Merdivenköy Mah.Fahrettin Kerim Gökay Caddesi, Kadıköy, İstanbul.
+90(0216) 474 0909 Kaptanoğlu Denizcilik A.Ş.

Aşağıdaki formu kullanarak Kaptanoğlu Denizcilik A.Ş. ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...