Kanyon Alışveriş Merkezi logo

Tel: (0212) 353 5300

Adres: Esentepe Mh. Büyükdere Caddesi, No: 185, Pk: 34384, Esentepe, Şişli, İstanbul, Türkiye


Kanyon Alışveriş Merkezi, İstanbul ili Şişli ilçesinin Esentepe Mah. mahallesinde (Ecza Sokak) yer alıyor. Kanyon Alışveriş Merkezi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Kanyon Alışveriş Merkezi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


1 görüş var

    Kanyon Alışveriş Merkezi
    Toplam 59 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 4.02 puan aldı.
  • sadece bir avm değil aynı zamanda ofis binasıda bulunan bir iş merkezidir. Kiraları dudak uçuklatır. Lokasyonu gerçektende merkezi olup metronun ve otobüs duraklarının hemen dibindedir. Hatta onlar dibindedir.

    5/ 5 yıldız
    ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Kanyon Alışveriş Merkezi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Kanyon Alışveriş Merkezi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Kanyon Alışveriş Merkezi

Aşağıdaki formu kullanarak Kanyon Alışveriş Merkezi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...