Tel: (0462) 321 3696

Adres: Pazarkapı Mah. Islahane Sok. No: 25 61200 Trabzon, Merkez Trabzon, Türkiye


Kanuni İlköğretim Okulu, Trabzon ili Ortahisar ilçesinin Pazarkapı Mah. mahallesinde yer alıyor. Kanuni İlköğretim Okulu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Kanuni İlköğretim Okulu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Kanuni İlköğretim Okulu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Kanuni İlköğretim Okulu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Kanuni İlköğretim Okulu

0 görüş var

Kanuni İlköğretim Okulu adlı mekan, 5 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.2 puan almıştır.
Kanuni İlköğretim Okulu
Pazarkapı Mah., Ortahisar, Trabzon.
+90(0462) 321 3696 Kanuni İlköğretim Okulu

Aşağıdaki formu kullanarak Kanuni İlköğretim Okulu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...