Adres: Kandıra Kapalı Cezaevi, Kandıra, , Kocaeli, Türkiye


Kandıra Kapalı Cezaevi, Kocaeli ili Kandıra ilçesinin Çarşı Mah. mahallesinde (Kandıra Kefken Yolu) yer alıyor. Kandıra Kapalı Cezaevi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Kandıra Kapalı Cezaevi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Kandıra Kapalı Cezaevi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Kandıra Kapalı Cezaevi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Kandıra Kapalı Cezaevi

0 görüş var

Kandıra Kapalı Cezaevi adlı mekan, 39 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.44 puan almıştır.
Kandıra Kapalı Cezaevi
Çarşı Mah.Kandıra Kefken Yolu, Kandıra, Kocaeli.
Kandıra Kapalı Cezaevi

Aşağıdaki formu kullanarak Kandıra Kapalı Cezaevi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...