Tel: (0262) 567 0200

Adres: Çamkonak Köyü, Kandıra, Kocaeli, Türkiye


Kandıra Çamkonak İlköğretim Okulu, Kocaeli ili Kandıra ilçesinin Çarşı Mah. mahallesinde (İzmit Caddesi) yer alıyor. Kandıra Çamkonak İlköğretim Okulu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Kandıra Çamkonak İlköğretim Okulu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Kandıra Çamkonak İlköğretim Okulu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Kandıra Çamkonak İlköğretim Okulu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Kandıra Çamkonak İlköğretim Okulu

0 görüş var

Kandıra Çamkonak İlköğretim Okulu adlı mekan, 6 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.17 puan almıştır.
Kandıra Çamkonak İlköğretim Okulu
Çarşı Mah.İzmit Caddesi, Kandıra, Kocaeli.
+90(0262) 567 0200 Kandıra Çamkonak İlköğretim Okulu

Aşağıdaki formu kullanarak Kandıra Çamkonak İlköğretim Okulu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...