Tel: (0262) 551 3190

Adres: Çarşı Mah. İzmıt Cd. No:22, 2 Kandıra, , Kocaeli, Türkiye


Kandıra Askerlik Şubesi, Kocaeli ili Kandıra ilçesinin Çarşı Mah. mahallesinde (Selvi Sokak) yer alıyor. Kandıra Askerlik Şubesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Kandıra Askerlik Şubesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Kandıra Askerlik Şubesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Kandıra Askerlik Şubesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Kandıra Askerlik Şubesi

1 görüş var

  • 92 doğumluyum kütüğüm kandırada kaç tertip gönderiyor acaba nasıl öğrenebilirim ?

    Misafir, 05.07.2011 23:40:00

Aşağıdaki formu kullanarak Kandıra Askerlik Şubesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...