Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsü logo

Tel: (0216) 516 3600 veya (0216) 556 4400

Adres: Kandilli Mh. Vaniköy Caddesi, Eşref Bitlis Sokak, Boun Kandilli Kampüsü, Kandilli, Üsküdar, İstanbul, Türkiye


Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsü, İstanbul ili Üsküdar ilçesinin Kandilli Mah. mahallesinde (BÜ Kandilli Rasathanesi) yer alıyor. Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsü yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsü nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


0 görüş var

    Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsü
    Toplam 28 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.5 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsü nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsü konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsü

Aşağıdaki formu kullanarak Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsü ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...