Tel: (0212) 639 5494

Adres: Mahmutbey Cad. No: 269 Hürriyet Mh. Kocasinan Bahçelievler, , İstanbul, Türkiye


Kanatçı Arkadaş Lokantası, İstanbul ili Bahçelievler ilçesinin Hürriyet Mah. mahallesinde (Mahmutbey Caddesi) yer alıyor. Kanatçı Arkadaş Lokantası yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Kanatçı Arkadaş Lokantası nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Konusu ile ilgili her türlü restaurant yemek müteahhitliği yapmak catering hizmetleri vermek ve ana şözleşmesinde yazılı olan diğer işler,


1 görüş var

    Kanatçı Arkadaş Lokantası
    Toplam 12 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.33 puan aldı.
  • Kanatçı arkadaş ismini duyduğumda ismindeki gibi sıcak samimi ve eğlenceli bir yer olduğunu düşünmüştüm.Özel bir günümüzde birkaç aile güzel bir akşam geçirmek için gittik. Kanat menünün fiyatını öğrendik hepimiz kanat menü istedik.Gece için de meze tepsisini gezdirip sırayla ne isteyip istemediğimizi sordular bir kişinin istediği mezeyi herkes istemiş gibi masayı şişirmişler.Fiyatlarının uçuk olduğu çoban salata ve çiğköfte toplamda fahiş fiyat olarak hesaba eklendi hesabı ödemek için gittiğimizde bu fiyatların abartılı olduğunu söylediğimizde "bu kadar olduğuna dua et, tamam al git" şeklinde aşağılayıcı tavırlarla hesabı ödedikten sonra ağız dalaşıyla son buldu gecemiz. Biz hesabı zaten itiraz etmeden ödemiştik sadece düşünce belirttik ancak bunun karşısında gördüğümüz tavırlar hoş değildi.Gidecek olanların dikkat etmesini masaya getirdiği her şeyi kabul etmemelerini ve garsonlarla diyalog içine girmemesini tavsiye ederiz.

    1/ 5 yıldız
    ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Kanatçı Arkadaş Lokantası nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Kanatçı Arkadaş Lokantası konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Kanatçı Arkadaş Lokantası