Tel: (0212) 639 5494

Adres: Mahmutbey Cad. No: 269 Hürriyet Mh. Kocasinan Bahçelievler, , İstanbul, Türkiye


Kanatçı Arkadaş Lokantası, İstanbul ili Bahçelievler ilçesinin Hürriyet Mah. mahallesinde (Mahmutbey Caddesi) yer alıyor. Kanatçı Arkadaş Lokantası yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Kanatçı Arkadaş Lokantası nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Konusu ile ilgili her türlü restaurant yemek müteahhitliği yapmak catering hizmetleri vermek ve ana şözleşmesinde yazılı olan diğer işler,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Kanatçı Arkadaş Lokantası nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Kanatçı Arkadaş Lokantası konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Kanatçı Arkadaş Lokantası

0 görüş var

Kanatçı Arkadaş Lokantası adlı mekan, 11 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.55 puan almıştır.
Kanatçı Arkadaş Lokantası
Hürriyet Mah.Mahmutbey Caddesi, Bahçelievler, İstanbul.
+90(0212) 639 5494 Kanatçı Arkadaş Lokantası

Aşağıdaki formu kullanarak Kanatçı Arkadaş Lokantası ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...