Kanal D logo

Tel: (0212) 478 0088 veya (0212) 413 5111

Adres: 100. Yıl Mh. Matbaacılar Caddesi, No: 78, Doğan Tv Center, Pk: 34204, Bağcılar, İstanbul, Türkiye


Kanal D, İstanbul ili Bağcılar ilçesinin 100. Yıl Mah. mahallesinde (Matbaacılar Caddesi) yer alıyor. Kanal D yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Kanal D nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Anonim şirketin amaç ve konusu hiç bir surette televizyon ve radyo yayını yapmamak ve bu konuya ilişkin Türk mevzuatı ile Türkiye'nin taraf olduğu uluslararası anlaşmalara riayet etmek kayıt ve şartıyla redyo ve televizyon yayıncılığı ile iştigal eden şirketlere iştirak etmek, sinema, televizyon ve diğer yayın organlarında yayınlamak üzere her türlü odiovizüel eserlerin üretimi pazarlanması ve bu konuda danışmanlık müşavirlik ve benzeri hizmetler ile müzik CD, DVD, disk ve plaklarının satış ve ticaretini internet üzerinden satış da dahil olmak üzere yapmak ve her dilde süreli ve süresiz yayının üretilmesi, satılması, dağıtılması ve pazarlanması işleri ile iştigal etmek ve 12. 4. 2013 tarihinde tescil edilen tadil tasarısında yazılı diğer işler.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Kanal D nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Kanal D konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Kanal D

4 görüş var

 • intikam merhamet şimdide zeytin tepesi final bu ne ya saçma sapan geyik yapan dizileri yayına sokup izlediğimiz dizileri bitirin.çarşamba muhteşem yuzyıl varken doğru düzgün dizileri onun karşısına koyup 6 bölüm de final yapın yakında hiç izlenmiceksiniz.

  Misafir, 01.04.2014 19:51:00

 • Merhamet gibi kaliteli filmi bitiripte abuksubuk filmler koyuyorsunuxz türk halkını bukadarmı salak zannediyorsunuz çalıkuşu ve merhamet .vicdan kaiteliydi yeni başlayanlaa bakıyorumda hepsi türk halkıyla dalga geçmek gibi geliyor

  Misafir, 13.03.2014 00:25:00

 • güzel bi yarışma formatı , bunu aylardır arkadaşlarla düşünüyorduk ,farklı içinde ,gezi, eğlence,yemek yaşanan gün içinde herşey olacak .umarım değerlendirilir adı .MACERALI OTOBÜS KALKIYOR: hafta içinde belli saatlerde anons geçilerek>diye geçilir yer belirtilmez tüm türkiye heyecanla bekler.hafta sonu gidilecek yer ismi otobüs kalkmadan yarım saat önce geçilir tüm türkiye heyecanla bu anı bekler . insanların gezi otobüsüne yetişme heyecanları canlı yayın ekibi çeker ,otobüs dolana kadar ,en son kişi alınır yetişemeyenler kalır ve dolunca hareket eder .içerideki yolculara gidilecek en güzel yer neresi diye sorar. oy fazlalığı nere ise oraya gidilir , yemekleri tadılır yolcularla . ayrıca içeride eğlence ve yarışma da(şarkı,eğlence vs )dahil edilir . bu koşturma anları,seçim anları ve eğlence ler seyircilere gösterilir .bunda ödül falan ,birinci falan olma durumu olmak zorunda değildir paylaşım ve günün mutlu yaşanmışlığı vardır.. ben kendim kreş işletmeci ve ressamım değişik fikirlerimde olmakta olup ,yapımcı aday aday olabilirsem ne mutlu.::)) çok farklı yapılmayan bi format olduğunu biliyor ve türkiyeye canlı gezi heyecanı katacağını biliyorum değerlendirilmesi dileklerimle

  Misafir, 05.02.2014 13:42:00

 • Cok Güzel Bi Yerr oraya hep gelmek istiyorum ama gelemiyorum Kerem bürsini görmek istiyorum ama görmeiyorum göre bilme şansım varmu :(:(

  Misafir, 23.12.2013 21:12:00

Kanal D adlı mekan, 53 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.87 puan almıştır.
Kanal D
100. Yıl Mah.Matbaacılar Caddesi, Bağcılar, İstanbul.
+90(0212) 478 0088 Kanal D

Aşağıdaki formu kullanarak Kanal D ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...