Tel: (0212) 885 9882

Adres: Cumhuriyet Cd. 14 Evler Karşısı No: 26 Celaliye Kamiloba Mah., Büyükçekmece, İstanbul, Türkiye


Büyükçekmece Sudi Özkan Kız Teknik ve Meslek Lisesi, İstanbul ili Büyükçekmece ilçesinde yer alıyor. Büyükçekmece Sudi Özkan Kız Teknik ve Meslek Lisesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Büyükçekmece Sudi Özkan Kız Teknik ve Meslek Lisesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Büyükçekmece Sudi Özkan Kız Teknik ve Meslek Lisesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Büyükçekmece Sudi Özkan Kız Teknik ve Meslek Lisesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Büyükçekmece Sudi Özkan Kız Teknik ve Meslek Lisesi

0 görüş var

Büyükçekmece Sudi Özkan Kız Teknik ve Meslek Lisesi adlı mekan, 23 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.65 puan almıştır.
Büyükçekmece Sudi Özkan Kız Teknik ve Meslek Lisesi
, Büyükçekmece, İstanbul.
+90(0212) 885 9882 Büyükçekmece Sudi Özkan Kız Teknik ve Meslek Lisesi

Aşağıdaki formu kullanarak Büyükçekmece Sudi Özkan Kız Teknik ve Meslek Lisesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...