Kamil Koç Ümraniye Şubesi logo

Tel: (0216) 521 4878

Adres: İstiklal Mh. Alemdağ Caddesi, No: 159 / A, Ümraniye, İstanbul, Türkiye


Kamil Koç Ümraniye Şubesi, İstanbul ili Ümraniye ilçesinin İstiklal Mah. mahallesinde (Alemdağ Caddesi) yer alıyor. Kamil Koç Ümraniye Şubesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Kamil Koç Ümraniye Şubesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Yurt içinde ve dışında her nevi nakil vasıtası ile yolcu ve eşya taşımak, posta nakliyatı yapmak. Her nevi taşıma işleri mümessil ve komisyonculuğu yapmak ve 20. 11. 1969 tarihinde tescil edilen ana sözleşmesinde yazılı olan diğer işler,


0 görüş var

    Kamil Koç Ümraniye Şubesi
    Toplam 21 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.71 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Kamil Koç Ümraniye Şubesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Kamil Koç Ümraniye Şubesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Kamil Koç Ümraniye Şubesi

Aşağıdaki formu kullanarak Kamil Koç Ümraniye Şubesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...