Kamil Koç Esenler Otogar logo

Tel: (0212) 658 2007

Adres: Altıntepsi Mh. Büyük İstanbul Otogarı No: 144-145-146, Bayrampaşa, İstanbul, Türkiye


Kamil Koç Esenler Otogar, İstanbul ili Bayrampaşa ilçesinin Altıntepsi Mah. mahallesinde (Esenler Otogarı) yer alıyor. Kamil Koç Esenler Otogar yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Kamil Koç Esenler Otogar nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Yurt içinde ve dışında her nevi nakil vasıtası ile yolcu ve eşya taşımak, posta nakliyatı yapmak. Her nevi taşıma işleri mümessil ve komisyonculuğu yapmak ve 20. 11. 1969 tarihinde tescil edilen ana sözleşmesinde yazılı olan diğer işler,


5 görüş var

  Kamil Koç Esenler Otogar
  Toplam 26 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 4 puan aldı.
 • 41 yaşındayım ve Türkiye nin her tarafına gittin aşağı yukarı ama 15.09.2014 tarihinde izmirden, İstanbul koç ile yaptığım en rezil yolculuktu ne servis var ne wivi var tv doğru dürüst çekmiyor daha neler neler hangisini sayayım.

  1/ 5 yıldız
  ,

 • Hicbir subeniz telefonlara bakmiyor neden

  5/ 5 yıldız
  ,

 • Aracınizın kalkış saati iptal edildi ama yolcunun haberi yok yolcu colukcocuk beklesin bu kamil koc gibi bir firmaya yakışmıyor

  4/ 5 yıldız
  ,

 • Yanı başında ki esenlere servisi olmayan garip bir taşımacılık firması. Büyük bir firma sanardım. Yolcu taşımacılığında İETT ile yarışır gördüm. İç anadolu da görmediğimiz otogar kalmadı sayelerinde.

  2/ 5 yıldız
  ,

 • İki saatten beri ariyorum firmanizi bi allahin kulutlfnu acmiyo bböle yazanecilik olmaz kamil kocmus büyük firma bide en ufak firma bile bunu yapmiyo ayip yakismadi firmaniza.... İnsablari tlfnun baainda esir ediyonuz

  5/ 5 yıldız
  ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Kamil Koç Esenler Otogar nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Kamil Koç Esenler Otogar konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Kamil Koç Esenler Otogar

Aşağıdaki formu kullanarak Kamil Koç Esenler Otogar ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...