Adres: Gaziosmanpaşa, 1001. Sk, 2-10, 34045 Barbaroshayrettinpaşa, , İstanbul, Türkiye


Kalyon Hamamı, İstanbul ili Gaziosmanpaşa ilçesinin Barbaros Hayrettin Paşa Mah. mahallesinde (1001. Sokak) yer alıyor. Kalyon Hamamı yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Kalyon Hamamı nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Kalyon Hamamı nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Kalyon Hamamı konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Kalyon Hamamı

0 görüş var

Kalyon Hamamı adlı mekan, 6 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.33 puan almıştır.
Kalyon Hamamı
Barbaros Hayrettin Paşa Mah.1001. Sokak, Gaziosmanpaşa, İstanbul.
Kalyon Hamamı

Aşağıdaki formu kullanarak Kalyon Hamamı ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...