yazdır
 • Nereye: Kalender Orduevi adresine

Yorum kuralları

TUBİBA'da, dürüstçe yazılmış, ilk elden deneyimler içeren, olumlu yada olumsuz tüm müşteri deneyimleri ve görüşler yayınlanır. Tüm görüş ve yorumlar ekibimiz tarafından incelenmektedir. Yazılan yorumları yayınlama, reddetme, düzenleme ve silme hakkımız sakldır.

Sadece ilk elden ve ilgili kurumdan hizmet aldığını düşündüğümüz, dürüst ve içtenlikle yazılmış yorumları kabul ediyoruz.

Yorumların reddedilme nedenleri:

 • Kişisel bir deneyimi içermeyen yorumlar.
 • Küfür içeren yorumlar.
 • Saldırgan veya aşağılayıcı içeriğe sahip yorumlar.
 • Bir kişinin veya kurumun itibarını sarsmaaçlı yorumlar.
 • Tıbbi konularda öneriler içeren yorumlar.
 • Yasalara aykırı içerik barındıran yorumlar.
 • İşletme sahibi veya rakibi tarafından yazılan yorumlar.
 • Dedikodu veya başkası üzerinden aktarılan yorumlar.
 • Duruşması devam eden anlaşmazlıklar.

Yorum yada görüşün yayınlanmaması yönünde verdiğimiz karar kesindir. Bu konudaki itirazlar dikkate alınmaz.

Kalender Orduevi için Görüşler

 • 2 yıl önce - 2013-11-24 18:40:00

  kalender ordu evine dayımızın kızının düğününe gittik,ordu evine girişten itibaren sıkıntılar başladı,otoparkta yer kalmadı diye aracı içeri almak istemediler,bizden sonra iyimodel araçlıları aldılar.araçta kalabalık olduğumuz için rica ettim asker arkadaşa,ama komutanı yapmadığını bırakmadı,çocukcaz zor durumda kaldı.biz adamcağız sıkıntı çekmesin diye araçtakileri alalacele indirip çıktık,düğünsalonuna girip masamıza geldiğimizde hemen garson gelip çocuklar burada oturamaz dedi.....çocuk oturma yeri uzak ve hiç çocuk yoktu,biri 3 yaşında biri 14 yaşında olan çocuklarımın biri çok ufak biride zaten büyük.ben garsona bakarız diyip bozuntuya vermedn gönderdim fakat 2 dakka sonra tekrar gelip aynı şeyleri söyleyince.....gerildim ve işiyle ilgilenmesini çocukları yanımdan ayırmayacağımı söyledim daha sonra servislerde ne yemek ne içicek servisi yapmadı çocuklara,fotoğraf çekmek düğünlerde önemlidir,eşim rica etti bir resim çekeklim dedik...demez olaydık,adam gelip direk resim çekmeyin çekmek yasak bida çekerseniz rütbeli komutana söylerim dedi :)))ben sivilim, komutan gelse şınav cezası verecek sanki :))) füze üssü görüntülenecek diye korkmuşta olabilirler :)) düğünün sonunda bayrak açılıp fanatik bir şekilde 10.yıl marşı söylenmeside anlam veremediğim bir kutlama oldu...ben düğünlere butür siyasi anlam taşıyan fanatik uç haraketleri yakıştıramıyorum.ilkdefa bir düğünde bukadar gerildim.hizmet beklerken bizimle uğraşan garsonlar,otoparka bakan adam seçen askerler,siyasi arenaya dönmüş bir salon.......allahtan paşa dayımızın başka kızı oğlu yokta birdaha işimiz düşmez oralara.kalender ordu evi böyleyse harbiye ordu evi ve benzerleri nasıldır kimbilir.......................
 • 6 yıl önce - 2010-11-02 20:26:00

  77/1 Paşa garsonuydum Doğan şefe sevgiler.
 • 6 yıl önce - 2010-06-27 14:16:00

  kalenderde askerlik yaptım.otel 4. kat ş?efiydim.gerci o zamanlar protokol ordu eviydi yurt dış?ından gelen üst düzey yönetiçilerin misafir edildiğ?i tek yerdi.halen kalmak ve dinlenmek için bulunmaz bir yer oldugunu tahmin ediyorum.

  Verilen hizmetler

  Hizmetler & Markalar

  OrdueviTSKAskeri TesisTesisDüğünRestaurantSosyal Tesis

  Yakındaki Firma ve Mekanlar