Tel: (0212) 262 4056 veya (0212) 262 4059

Adres: Kalender Caddesi, Tarabya, Sarıyer, İstanbul, Türkiye


Kalender Orduevi, İstanbul ili Sarıyer ilçesinin Tarabya Mah. mahallesinde (Kalender Caddesi) yer alıyor. Kalender Orduevi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Kalender Orduevi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


3 görüş var

  Kalender Orduevi
  Toplam 50 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 4.26 puan aldı.
 • kalender ordu evine dayımızın kızının düğününe gittik,ordu evine girişten itibaren sıkıntılar başladı,otoparkta yer kalmadı diye aracı içeri almak istemediler,bizden sonra iyimodel araçlıları aldılar.araçta kalabalık olduğumuz için rica ettim asker arkadaşa,ama komutanı yapmadığını bırakmadı,çocukcaz zor durumda kaldı.biz adamcağız sıkıntı çekmesin diye araçtakileri alalacele indirip çıktık,düğünsalonuna girip masamıza geldiğimizde hemen garson gelip çocuklar burada oturamaz dedi.....çocuk oturma yeri uzak ve hiç çocuk yoktu,biri 3 yaşında biri 14 yaşında olan çocuklarımın biri çok ufak biride zaten büyük.ben garsona bakarız diyip bozuntuya vermedn gönderdim fakat 2 dakka sonra tekrar gelip aynı şeyleri söyleyince.....gerildim ve işiyle ilgilenmesini çocukları yanımdan ayırmayacağımı söyledim daha sonra servislerde ne yemek ne içicek servisi yapmadı çocuklara,fotoğraf çekmek düğünlerde önemlidir,eşim rica etti bir resim çekeklim dedik...demez olaydık,adam gelip direk resim çekmeyin çekmek yasak bida çekerseniz rütbeli komutana söylerim dedi :)))ben sivilim, komutan gelse şınav cezası verecek sanki :))) füze üssü görüntülenecek diye korkmuşta olabilirler :)) düğünün sonunda bayrak açılıp fanatik bir şekilde 10.yıl marşı söylenmeside anlam veremediğim bir kutlama oldu...ben düğünlere butür siyasi anlam taşıyan fanatik uç haraketleri yakıştıramıyorum.ilkdefa bir düğünde bukadar gerildim.hizmet beklerken bizimle uğraşan garsonlar,otoparka bakan adam seçen askerler,siyasi arenaya dönmüş bir salon.......allahtan paşa dayımızın başka kızı oğlu yokta birdaha işimiz düşmez oralara.kalender ordu evi böyleyse harbiye ordu evi ve benzerleri nasıldır kimbilir.......................

  5/ 5 yıldız
  ,

 • 77/1 Paşa garsonuydum Doğan şefe sevgiler.

  / 5 yıldız
  ,

 • kalenderde askerlik yaptım.otel 4. kat ş?efiydim.gerci o zamanlar protokol ordu eviydi yurt dış?ından gelen üst düzey yönetiçilerin misafir edildiğ?i tek yerdi.halen kalmak ve dinlenmek için bulunmaz bir yer oldugunu tahmin ediyorum.

  0/ 5 yıldız
  ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Kalender Orduevi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Kalender Orduevi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Kalender Orduevi