Tel: (0216) 521 9797

Adres: Turistik Çamlıca Cad. No: 40 Kısıklı Mh. Büyük Çamlıca Üsküdar, , İstanbul, Türkiye


Kalem Koleji, İstanbul ili Üsküdar ilçesinin Kısıklı Mah. mahallesinde (Turistik Çamlıca Caddesi) yer alıyor. Kalem Koleji yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Kalem Koleji nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Kalem Koleji nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi >

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Kalem Koleji konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Kalem Koleji

0 görüş var

Kalem Koleji adlı mekan, 5 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.2 puan almıştır.
Kalem Koleji
Kısıklı Mah.Turistik Çamlıca Caddesi, Üsküdar, İstanbul.
+90(0216) 521 9797 Kalem Koleji

Aşağıdaki formu kullanarak Kalem Koleji ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...