Tel: (0312) 857 1517

Adres: Şenyurt Mah. Prof Günal Altay Sok. No: 10, Kalecik, Ankara, Türkiye


Kalecik Anadolu Sağlık Meslek Lisesi, Ankara ili Kalecik ilçesinde yer alıyor. Kalecik Anadolu Sağlık Meslek Lisesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Kalecik Anadolu Sağlık Meslek Lisesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Kalecik Anadolu Sağlık Meslek Lisesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Kalecik Anadolu Sağlık Meslek Lisesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Kalecik Anadolu Sağlık Meslek Lisesi

0 görüş var

Kalecik Anadolu Sağlık Meslek Lisesi adlı mekan, 20 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.5 puan almıştır.
Kalecik Anadolu Sağlık Meslek Lisesi
, Kalecik, Ankara.
+90(0312) 857 1517 Kalecik Anadolu Sağlık Meslek Lisesi

Aşağıdaki formu kullanarak Kalecik Anadolu Sağlık Meslek Lisesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...