Kahve Dünyası Samsun Piazza Avm logo

Tel: (0362) 290 3392 veya (0362) 290 3393

Adres: Çarşamba Caddesi, No: 52 Eski Otogar Mevkii Sanayi Sit. Yanı Piazza Avm Z-77 Z-77t, Canik, Samsun, Türkiye


Kahve Dünyası Samsun Piazza Avm, Samsun ili Canik ilçesinin Yenimahalle Mah. mahallesinde (Çarşamba Caddesi) yer alıyor. Kahve Dünyası Samsun Piazza Avm yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Kahve Dünyası Samsun Piazza Avm nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


Aşağıdaki haritayı kullanarak Kahve Dünyası Samsun Piazza Avm nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Kahve Dünyası Samsun Piazza Avm konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Kahve Dünyası Samsun Piazza Avm

Aşağıdaki formu kullanarak Kahve Dünyası Samsun Piazza Avm ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...