Tel: (0416) 725 5067

Adres: Yavuz Selim Mh. Mustafa Kemal Caddesi, Kahta Devlet Hastanesi, Kahta, Adıyaman, Türkiye


Kahta Devlet Hastanesi, Adıyaman ili Kahta ilçesinin YavuzSelim Mah. mahallesinde yer alıyor. Kahta Devlet Hastanesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Kahta Devlet Hastanesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


1 görüş var

    Kahta Devlet Hastanesi
    Toplam 18 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.83 puan aldı.
  • Fizik Tedavi Ftr bölümünde çalışan Deniz hn , Esma hn , Hatice hn ve iligili personellerine sonsuz teşekkürlerimi sunarım,başarılar..

    5/ 5 yıldız
    ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Kahta Devlet Hastanesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Kahta Devlet Hastanesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Kahta Devlet Hastanesi

Aşağıdaki formu kullanarak Kahta Devlet Hastanesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...