Tel: (0344) 221 2331 veya (0344) 221 2330

Adres: İsmet Paşa Mh. Öğretmenler Caddesi, Kat: 2, No: 4, Merkez, Kahramanmaraş, Türkiye


Kahramanmaraş İl Nüfus ve Vatandaşlık Müdürlüğü, Kahramanmaraş ili Dulkadiroğlu ilçesinin İsmet Paşa Mah. mahallesinde (20. Sokak) yer alıyor. Kahramanmaraş İl Nüfus ve Vatandaşlık Müdürlüğü yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Kahramanmaraş İl Nüfus ve Vatandaşlık Müdürlüğü nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Kahramanmaraş İl Nüfus ve Vatandaşlık Müdürlüğü nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi >

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Kahramanmaraş İl Nüfus ve Vatandaşlık Müdürlüğü konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Kahramanmaraş İl Nüfus ve Vatandaşlık Müdürlüğü

0 görüş var

Kahramanmaraş İl Nüfus ve Vatandaşlık Müdürlüğü adlı mekan, 5 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.8 puan almıştır.
Kahramanmaraş İl Nüfus ve Vatandaşlık Müdürlüğü
İsmet Paşa Mah.20. Sokak, Dulkadiroğlu, Kahramanmaraş.
+90(0344) 221 2331 Kahramanmaraş İl Nüfus ve Vatandaşlık Müdürlüğü

Aşağıdaki formu kullanarak Kahramanmaraş İl Nüfus ve Vatandaşlık Müdürlüğü ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...