Tel: (0212) 255 2323

Adres: Kaptanpaşa Mh. Zincirlikuyu Caddesi, No: 186/a (piyelepaşa Bulvarı), Kasımpaşa, Beyoğlu, İstanbul, Türkiye


Kahraman Otopark, Kasımpaşa, İstanbul ili Beyoğlu ilçesinin Kaptanpaşa Mah. mahallesinde (Piyalepaşa Blv) yer alıyor. Kahraman Otopark, Kasımpaşa yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Kahraman Otopark, Kasımpaşa nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Kahraman Otopark, Kasımpaşa nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Kahraman Otopark, Kasımpaşa konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Kahraman Otopark, Kasımpaşa

0 görüş var

Aşağıdaki formu kullanarak Kahraman Otopark, Kasımpaşa ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...