Tel: (0212) 598 7221

Adres: Halkalı Cad. No: 217 Sefaköy İş Merkezi Fevzi Çakmak Mh. Küçükçekmece, , İstanbul, Türkiye


Kahraman Nakliyat, İstanbul ili Küçükçekmece ilçesinin Tevfik Bey Mah. mahallesinde (Halkalı Caddesi) yer alıyor. Kahraman Nakliyat yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Kahraman Nakliyat nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Her türlü kara, deniz ve hava taşıma araçları ile yurt içine ve yurt dışına ticari emtia yük kargo ve yolcu taşımacılığı yapmak Şirketin amacı ve konusunu gerçekleştirebilmek için gayrimenkul (gemi dahil) satın almak devir almak ferağ etmek kısmen veya tamamen kiraya vermek veya kiralamak ayrıca irtfak intfa sükna hakları ile medini kanunun hükümleri gereğince aynı veya gayrimaddi haklarla ilgili her çeşit iltizamı ve tasarrufi işlemlerini yapmak gayrimenkuller üzerinde mükellefiyetli veya mükellefiyetsiz tasarruflarda bulunmak Amaç ve konusu ile ilgili olarak ipotek veya diğer teminatlar karşılığında ve teminatsız ödünç alabilmek hak ve alacaklarının tahsili veya terkini için aynı veya şahsi her çeşit teminat alabilmek veya verebilmek bunlarla ilgili olarak tapuda tescil veya terkin taleplerinde bulunmak. Menkul ve gayrimenkuller edinmek ve bunları kiralamak kiraya vermek ve satın almak ve anasözleşmesinde yazılı olan diğer işler.


Aşağıdaki haritayı kullanarak Kahraman Nakliyat nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Kahraman Nakliyat konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Kahraman Nakliyat