Kağıthane Vergi Dairesi logo

Tel: (0212) 314 5808 veya (0212) 314 5700

Adres: Merkez Mh. Darülaceze Caddesi, Maliye Kompleksi, Pk: 34381, Şişli, İstanbul, Türkiye


Kağıthane Vergi Dairesi, İstanbul ili Şişli ilçesinin Merkez Mah. mahallesinde (Darülaceze Caddesi) yer alıyor. Kağıthane Vergi Dairesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Kağıthane Vergi Dairesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


0 görüş var

    Kağıthane Vergi Dairesi
    Toplam 3 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 13 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Kağıthane Vergi Dairesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Kağıthane Vergi Dairesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Kağıthane Vergi Dairesi

Aşağıdaki formu kullanarak Kağıthane Vergi Dairesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...