Tel: (0212) 222 6450

Adres: Darülaceze Cad. No:, Merkez (Şişli) Mh. Şişli, , İstanbul, Türkiye


Kağıthane Vergi Dairesi Müdürlüğü, İstanbul ili Şişli ilçesinin H. Rıfat Paşa Mah. mahallesinde (Darülaceze Caddesi) yer alıyor. Kağıthane Vergi Dairesi Müdürlüğü yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Kağıthane Vergi Dairesi Müdürlüğü nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Kağıthane Vergi Dairesi Müdürlüğü nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Kağıthane Vergi Dairesi Müdürlüğü konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Kağıthane Vergi Dairesi Müdürlüğü

0 görüş var

Kağıthane Vergi Dairesi Müdürlüğü adlı mekan, 29 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.28 puan almıştır.
Kağıthane Vergi Dairesi Müdürlüğü
H. Rıfat Paşa Mah.Darülaceze Caddesi, Şişli, İstanbul.
+90(0212) 222 6450 Kağıthane Vergi Dairesi Müdürlüğü

Aşağıdaki formu kullanarak Kağıthane Vergi Dairesi Müdürlüğü ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...