Tel: (0212) 268 0822

Adres: Sanayi Mah. Gümüşhane Cad. No: 7 Kağithane, Kağıthane, İstanbul, Türkiye


Kağıthane Anadolu İmam Hatip Lisesi, İstanbul ili Kağıthane ilçesinde yer alıyor. Kağıthane Anadolu İmam Hatip Lisesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Kağıthane Anadolu İmam Hatip Lisesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


2 görüş var

  Kağıthane Anadolu İmam Hatip Lisesi
  Toplam 16 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.69 puan aldı.
 • Evet doğrudur. Okulumuz yıkılıyor yapılana kadar da kızlar gültepe meslek lisesine erkekler ise imece ilköğretim okuluna gidecektir yalnız bende bu durumdan şikayetçiyim İmam hatipte okuyorum 10.sınıfım..

  5/ 5 yıldız
  ,

 • Okul yikiliyor diyorlar dogrumu acaba çocuğumu kayit edircektim

  5/ 5 yıldız
  ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Kağıthane Anadolu İmam Hatip Lisesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Kağıthane Anadolu İmam Hatip Lisesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Kağıthane Anadolu İmam Hatip Lisesi