Tel: (0212) 280 2222

Adres: Sanayi Mh. Yavuz Sultan Selim Caddesi, Şahinler Sokak, No: 23, Pk: 34416, Kağıthane, İstanbul, Türkiye


Kağıthane Devlet Hastanesi, İstanbul ili Kağıthane ilçesinin Sanayi Mah. mahallesinde (Şahinler Sokak) yer alıyor. Kağıthane Devlet Hastanesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Kağıthane Devlet Hastanesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


0 görüş var

    Kağıthane Devlet Hastanesi
    Toplam 10 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 2.7 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Kağıthane Devlet Hastanesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Kağıthane Devlet Hastanesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Kağıthane Devlet Hastanesi

Aşağıdaki formu kullanarak Kağıthane Devlet Hastanesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...