Tel: (0212) 547 3586

Adres: Muammer Aksoy Cad. No: 81 Emniyet Müdürlüğü Karşısı Gökalp Mh. Zeytinburnu, , İstanbul, Türkiye


Kafdağı Kitap Kırtasiye, İstanbul ili Zeytinburnu ilçesinin Gökalp Mah. mahallesinde (Prof. Muammer Aksoy Cadde) yer alıyor. Kafdağı Kitap Kırtasiye yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Kafdağı Kitap Kırtasiye nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Kitap ve kırtasiye ürünleri alım ve satımı işleri,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Kafdağı Kitap Kırtasiye nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi >

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Kafdağı Kitap Kırtasiye konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Kafdağı Kitap Kırtasiye

1 görüş var

  • insan isterse kitabı varmıdır

    Misafir, 28.12.2013 18:58:00

Kafdağı Kitap Kırtasiye adlı mekan, 35 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 4.06 puan almıştır.
Kafdağı Kitap Kırtasiye
Gökalp Mah.Prof. Muammer Aksoy Cadde, Zeytinburnu, İstanbul.
+90(0212) 547 3586 Kafdağı Kitap Kırtasiye

Aşağıdaki formu kullanarak Kafdağı Kitap Kırtasiye ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...