Tel: (0212) 517 4343

Adres: Kadırga Aml, Tl Ve Endüstri Meslek Lisesi, Eminönü, 34122 Küçükayasofya, , İstanbul, Türkiye


Kadırga Endüstri Meslek Lisesi, İstanbul ili Fatih ilçesinin Küçük Ayasofya Mah. mahallesinde yer alıyor. Kadırga Endüstri Meslek Lisesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Kadırga Endüstri Meslek Lisesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Kadırga Endüstri Meslek Lisesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Kadırga Endüstri Meslek Lisesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Kadırga Endüstri Meslek Lisesi

0 görüş var

Kadırga Endüstri Meslek Lisesi adlı mekan, 30 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.4 puan almıştır.
Kadırga Endüstri Meslek Lisesi
Küçük Ayasofya Mah., Fatih, İstanbul.
+90(0212) 517 4343 Kadırga Endüstri Meslek Lisesi

Aşağıdaki formu kullanarak Kadırga Endüstri Meslek Lisesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...