Tel: (0212) 517 4343

Adres: Kadırga Liman Cad. Kadırga Meydanı Sok. No: 21 Kadırga Fatih, İst 34126, İstanbul, Türkiye


Kadırga Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi, İstanbul ili Fatih ilçesinde yer alıyor. Kadırga Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Kadırga Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Kadırga Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Kadırga Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Kadırga Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi

0 görüş var

Kadırga Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi adlı mekan, 31 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.58 puan almıştır.
Kadırga Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi
, Fatih, İstanbul.
+90(0212) 517 4343 Kadırga Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi

Aşağıdaki formu kullanarak Kadırga Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...