Kadir Has Center AVM logo

Tel: (0212) 442 8117 veya (0212) 441 4724

Adres: Bahçelievler Mh. Mehmetcik Sokak, No: 1, Kadir Çocuk Dünyası Avm, Pk: 34590, Bahçelievler, İstanbul, Türkiye


Kadir Has Center AVM, İstanbul ili Bahçelievler ilçesinin Bahçelievler Mah. mahallesinde (Mehmetçik Sokak) yer alıyor. Kadir Has Center AVM yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Kadir Has Center AVM nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


0 görüş var

    Kadir Has Center AVM
    Toplam 5 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.4 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Kadir Has Center AVM nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Kadir Has Center AVM konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Kadir Has Center AVM

Aşağıdaki formu kullanarak Kadir Has Center AVM ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...