Tel: (0212) 501 1721

Adres: Maltepe Mah. Demirciler Çarşısı Yeniyol Cad. No:51 Zeytinburnu, İstanbul, Türkiye


Kadıoğlu Kozmetik, İstanbul ili Zeytinburnu ilçesinin Maltepe Mah. mahallesinde yer alıyor.

Her türlü kozmetik ve parfümeri maddelerinin(parfüm, deodorant, kolonya, oje, ruj, rimel, mascara, eyelıner, after shave, krem toz far allık, pudra vs. )imalatını yapmak, Her türlü kozmetik, parfümeri ve itriyat maddelerinin imali, ithali, ihracatı toptan ve perakende satışını yapmak, Her türlü parfümeri ve kozmetik maddelerinin ve bunlara ait hammaddelerinin imali ithali ve ihracatını yapmak, Şirket maksat ve mevzuunun icap ettireceği bilcümle menkul ve gayrimenkul malları temellük etmek ve bunlar üzerinde her türlü tasarrufta bulunmak bu kabil malları satın almak satmak devir ve ferağ etmek inşa ettirmek başkasından kiralayacağı gibi aynı maksatla başkasına kiraya vermek gerektiğinde onarmak ve genişletmek idari ve hizmet binaları inşa etmek ve ettirmek, Şirket taşınmazlarının gerek şirketin ve gerekse üçüncü şahıs ve şirketlerin bankalardan alacağı kredilerin(borçları) teminatını teşkil etmek üzere ipotek verebilir ve 29. 8. 2008 tarihinde tescil edilen tadil tasarısında yazılı olan diğer işler.


0 görüş var

Aşağıdaki formu kullanarak Kadıoğlu Kozmetik ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...