Tel: (0212) 211 3333

Adres: Fulya Cd. No:25 Mecidiyeköy, Şişli, , İstanbul, Türkiye


    kategoriler:
  • hastane
  • Bu firma 26 senedir faal

Kadıoğlu Hastanesi, İstanbul ili Şişli ilçesinin Fulya Mah. mahallesinde (Aytekin Kotil Caddesi) yer alıyor. Kadıoğlu Hastanesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Kadıoğlu Hastanesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Her nevi sağlık tesisleri hastahaneler, bakım ve tedavi merkezleri, ile klinik ve polkilinikler kurar açar ve işletir, kurulmuş ve kurulacak sağlık merkezlerini ve hastahaneleri alır işletmeye açar veya bu sağlık tesislerini yönetme işlerini üstlenir ve ana sözleşmesinde yazılı olan diğer işler.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Kadıoğlu Hastanesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Kadıoğlu Hastanesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Kadıoğlu Hastanesi

0 görüş var

Aşağıdaki formu kullanarak Kadıoğlu Hastanesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...