Tel: (0216) 441 1828

Adres: Bağdat Cad. No: 162 Oyak Bank Üzeri Gedik İş Merkezi A Blok Kat: 1 Dük:9 Bağlarbaşı Mh. Maltepe, , İstanbul, Türkiye


Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Semra Şentürk, İstanbul ili Maltepe ilçesinin Bağlarbaşı Mah. mahallesinde (Bağdat Caddesi) yer alıyor. Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Semra Şentürk yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Semra Şentürk nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Semra Şentürk nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Semra Şentürk konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Semra Şentürk

0 görüş var

Aşağıdaki formu kullanarak Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Semra Şentürk ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...