Adres: Kadıköy Sağlık Grup Başkanlığı, Kadıköy, 34716 Rasimpaşa, İstanbul, Türkiye


Kadıköy Merkez Sağlık Ocağı, İstanbul ili Kadıköy ilçesinin Rasimpaşa Mah. mahallesinde yer alıyor. Kadıköy Merkez Sağlık Ocağı yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Kadıköy Merkez Sağlık Ocağı nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Kadıköy Merkez Sağlık Ocağı nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi >

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Kadıköy Merkez Sağlık Ocağı konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Kadıköy Merkez Sağlık Ocağı

0 görüş var

Kadıköy Merkez Sağlık Ocağı adlı mekan, 28 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.57 puan almıştır.
Kadıköy Merkez Sağlık Ocağı
Rasimpaşa Mah., Kadıköy, İstanbul.
Kadıköy Merkez Sağlık Ocağı

Aşağıdaki formu kullanarak Kadıköy Merkez Sağlık Ocağı ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...