Tel: (0216) 411 3072

Adres: Kadıköy İlçe Emniyet Müd, Fahrettin Kerim Gökay Caddesi No:287, Kadıköy, 34732 Merdivenköy, , İstanbul, Türkiye


Kadıköy İlçe Emniyet Müdürlüğü, İstanbul ili Kadıköy ilçesinin Merdivenköy Mah. mahallesinde yer alıyor. Kadıköy İlçe Emniyet Müdürlüğü yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Kadıköy İlçe Emniyet Müdürlüğü nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


0 görüş var

    Kadıköy İlçe Emniyet Müdürlüğü
    Toplam 35 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.8 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Kadıköy İlçe Emniyet Müdürlüğü nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Kadıköy İlçe Emniyet Müdürlüğü konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Kadıköy İlçe Emniyet Müdürlüğü

Aşağıdaki formu kullanarak Kadıköy İlçe Emniyet Müdürlüğü ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...