Tel: (0216) 499 8390

Adres: Turgut Özal Bulvarı, Tem Otoyolu Sonu, Ataşehir, Kadıköy , İstanbul, Türkiye


Kadıköy Belediyesi Sokak Hayvanlarını Koruma ve Barındırma Merkezi, İstanbul ili Ataşehir ilçesinin Küçükbakkalköy Mah. mahallesinde (Kadıköy Belediyesi Hayvan Barınağı) yer alıyor. Kadıköy Belediyesi Sokak Hayvanlarını Koruma ve Barındırma Merkezi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Kadıköy Belediyesi Sokak Hayvanlarını Koruma ve Barındırma Merkezi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Ataşehir Merkez'deki McDonald's'ın yanından, Dudullu istikametinde yokuş aşağı inin. Yolun sonundaki göbekten sola, TEM Otoyolu'nun altından, SOYAK Yenişehir istikametine gidin. TEM Otoyolu'nun altından geçtikten sonra soldaki T. C. Kadıköy Belediyesi Sokak Hayvanlarını Koruma ve Barındırma Merkezi tabelasını takip edin. Yapılan yeni yol düzenlemesi sonucu tabelayı gördüğünüz yerden sola dönmeniz artık mümkün olmayacaktır. Tabelayı gördükten sonra düz gidip, Çakmak tabelasından sola dönerek doğrudan Merkez'in önüne gelinmektedir.


2 görüş var

  Kadıköy Belediyesi Sokak Hayvanlarını Koruma ve Barındırma Merkezi
  Toplam 13 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 4.38 puan aldı.
 • lütven DİKKATE ALINIZ KÖSEKÖY HAYVAN BARINDIRMA YERİNDE İLGİLENME YOK KEDİLERİ VE KÖPEKLERİ TEKRAR SOKAKLARA SALIYORLAR ... ŞUANDA ALIKAHYA KOMPİLE KEDİ VE KÖPEKLERLE DOLU LÜTVEN ULAŞABİLECEGİM YERLERİ BANA YOLLAYIN 2 GÜN ÖNCE YAVRU BİR KEDİ ALDIM HASTA OLDUNU FARK ETTİM VE DÜN TEKRAR ORAYA GÖTÜRDÜM AŞISINI YADA HASTALIGI NE VARDIR DİYE AMA BENİMLEN İLGİLENMEDİLER GERİDE ALMADILAR KEDİ BARINDIRMIYORUZ CEVABIDI ALDIM .. İZMİT KÖSEKÖY HAYVAN BARINDIRMA EVİ.. LÜTVEN İLGİLİ YERLERİN DİKKATİNE. DUYRULUR...

  5/ 5 yıldız
  ,

 • Allah rızası için bir şey yapmak istiyorsanız bu barınağa yardımda bulunun derim.Hayvanlar için gönüllü olmak çok büyük bir fedakarlık inanın.Yalnız terkedilmiş,eziyet görmüş bir sürü biçare can orada bir yudum suya bir lokma yemeğe muhtaç.b ence insan olarak bir kez bile olsa yardım eli uzatılacak bir yer.Bizler mama,ilaç vs yardımı yapıp çıkıyoruz..İşin en zor kısmı gönüllülerin bence.
  Hayvanlara merhamet etmeyen,Allahtan rahmet dilemesin.....sevgiler

  5/ 5 yıldız
  ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Kadıköy Belediyesi Sokak Hayvanlarını Koruma ve Barındırma Merkezi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Kadıköy Belediyesi Sokak Hayvanlarını Koruma ve Barındırma Merkezi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Kadıköy Belediyesi Sokak Hayvanlarını Koruma ve Barındırma Merkezi

Aşağıdaki formu kullanarak Kadıköy Belediyesi Sokak Hayvanlarını Koruma ve Barındırma Merkezi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...