Tel: (0216) 348 2393 veya (0216) 384 9141

Adres: Kadıköy Belediyesi Halk ve Çocuk Kütüphanesi, Rasimpaşa Mah. Taşköprü Sok. No:7/A Söğütlüçeşme, Kadıköy, İstanbul, Türkiye


Kadıköy Belediyesi Halk ve Çocuk Kütüphanesi, İstanbul ili Kadıköy ilçesinin Rasimpaşa Mah. mahallesinde yer alıyor. Kadıköy Belediyesi Halk ve Çocuk Kütüphanesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Kadıköy Belediyesi Halk ve Çocuk Kütüphanesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Kadıköy Belediyesi Halk ve Çocuk Kütüphanesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Kadıköy Belediyesi Halk ve Çocuk Kütüphanesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Kadıköy Belediyesi Halk ve Çocuk Kütüphanesi

0 görüş var

Aşağıdaki formu kullanarak Kadıköy Belediyesi Halk ve Çocuk Kütüphanesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...