Tel: (0212) 261 3124

Adres: Ortabahçe Cad. No: 8 Daire: A Yıldız Mh. Beşiktaş, , İstanbul, Türkiye


Kabalcı Kitabevi, İstanbul ili Beşiktaş ilçesinin Sinanpaşa Mah. mahallesinde (Ihlamurdere Caddesi) yer alıyor. Kabalcı Kitabevi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Kabalcı Kitabevi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Kabalcı Kitabevi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Kabalcı Kitabevi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Kabalcı Kitabevi

0 görüş var

Kabalcı Kitabevi adlı mekan, 13 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.54 puan almıştır.
Kabalcı Kitabevi
Sinanpaşa Mah.Ihlamurdere Caddesi, Beşiktaş, İstanbul.
+90(0212) 261 3124 Kabalcı Kitabevi

Aşağıdaki formu kullanarak Kabalcı Kitabevi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...