Tel: (0212) 276 2163

Adres: Atatürk Oto San. Sit. No: 43 1. Kısım A Blok Maslak Mh. Maslak Şişli, , İstanbul, Türkiye


Jantçı Çetin & Metin, İstanbul ili Şişli ilçesinin Maslak Mah. mahallesinde (Atatürk Oto Sanayi Sitesi) yer alıyor. Jantçı Çetin & Metin yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Jantçı Çetin & Metin nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Jantçı Çetin & Metin nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Jantçı Çetin & Metin konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Jantçı Çetin & Metin

0 görüş var

Aşağıdaki formu kullanarak Jantçı Çetin & Metin ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...